Led Ekran Sistemleri

Müşterilerimize mümkün olan en iyi değeri sunmak ve anahtar teslim çözümler ile ortaklarımıza rekabet gücü sağlamak için, felsefemiz LED ekranda sürekli iyileştirmektir! Led Ekran sistemleri RGB LED Ekran panellerinin yanyana ve alt alta bağlanmasıyla oluşmaktadır, LED Ekranlarda genellikle SMD ve DIP led yapıları kullanılmaktadır. SMD ve DIP Ledlerin birbirlerine göre avantajları ve dezavantajları bulunur, dolayısıyla LED Ekranın kullanım amacına göre doğru LED Ekran Panel yapısı tercih edilmelidir.

Biz, en iyisini üretmeye çalışıyoruz. Kendimizle yarışıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. En ucu malı alma, satma gibi bir derdimiz yok. Bozulmayan, müşteriyi yormayan, cebinden servis için devamlı para harcatmayan ürünler yapmaya çalışıyoruz.

Gün ışığında verimli çalışabilmekte, dış hava koşullarına dayanıklı ve modüler yapıları sayesinde istenilen boyut ve çözünürlüklerde uygulanabilmektedir. Tüm led ekran uygulamalarında mekan analizi yapılarak size özel tasarımlar sunmaktayız. Led ekran için özel üretilmiş, dışı kaplı kaliteli ledlerin (diyot) RGB (kırmızı, yeşil ve mavi) renklerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. RGB Diyotlardan oluşan led ekranların elektronik çipler tarafından ışık gücü azaltılır veya çoğaltılır. Bu sayede her ledden (diyottan)farklı ışık güçleri elde edilir.

Konumumuz

Tüm sorunlarınız için bizimle iletişime geçin.

Perpa Ticaret Merkezi A.Blok Kat.8 No:752 Şişli – İSTANBUL Telefon: 0212 222 0957-58 WhatsAAp: 0505 359 1264 Web: www.primedisplay.com

İşlerimizin Görüntüleri

image 1

image 1

image 1

image 1