Gizlilik Bildirimi

PRİME DİSPLAY, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, öneri, yorum, teklif, iş başvurusu, sipariş formları v.b.) üçüncü kişilere kullandırmaz. PRİME DİSPLAY, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
Sizinle yapılacak yazışmalarda,
Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermede,
İşe alım süreçlerinde başvurular hakkında bilgilendirmede.
Kişisel bilgilere sadece bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan yetkili PRİME DİSPLAY personeli erişebilirler.

Neden En İyiyiz?

Tüm skorbord sistemlerinde led ekran, kayan yazı modül, saat, kronometre, skorbord, gibi bilgilendirme panelleri üretimi yaparak veya kiralama hizmetleri ile destek vererek kullanışlı şık tasarım ağını güçlendirmeyi hedeflemekteyiz.
Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, zamanında teslimat yaparak ve sürekli yenilenmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.
Kendi üretim ar-ge yerimizle birlikte yazılımları yine kendimize ait olan sistemleri tasarlayarak daha verimli ve kullanışlı skorbord sistemleri üretmektir.

Kullanım Şartları

primedisplay.com.tr, PRİME DİSPLAY tarafından yönetilmektedir. Bu sitedeki dökümanlar hiç bir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Bu kapsamda, dökümanların herhangi bir diğer web sitesi veya ağa bağlı bilgisayar ortamında, herhangi bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu sitedeki dökümanlar telif hakkı koruması altındadır ve bu dökümanların her türlü izinsiz kullanımı, telif hakkı, ticari marka mülkiyeti ve diğer yasaların ihlali anlamına gelip izinsiz kullanan kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Teklif İste

İnnovasyona dayalı kaliteli üretimler yaparak müşteri memnuniyeti sağlar!

Fiba onaylı profesyonel ve amatör sporlar için uygun kural değişikliklerinde ve şartnamelere anında uyum içerisinde üstün kalite & net çözüm!
Teklif İste