Otomasyon Sistemleri

Firmamızca değişik kullanım alanlarına, Plc, otomasyon alanlarında amaçlarına uygun led göstergeler ile manuel yada haberleşmeli olarak, istediğiniz değişkenleri led ekranlara aktarmaktadır.

Gelişen ve artarak devam eden led sektöründe oluşacak taleplere çözüm sunabilmek için sürekli olarak çalışmaktayız ve ar-ge çalışmalarını devam ettirmekteyiz. Bu çalışmalarımız ülkemizin elektronik ürünlerdeki üretim eksikliğini tamamlayacak şekilde üretim politikası güderek devam edecektir. Bu çalışmalarımızın güzel Türkiye’mizi kalkındırmasına yardımcı olmasını temenni etmekteyiz.

Firmamızca otomasyon sistemleri için kullanım alanlarına, amaçlarına uygun hedef – üretim bilgilendirme panoları üretilmektedir. Üretim izleme panolarımız, fabrika verimlilik sistemlerinde, otomasyon uygulamalarında, işçilerin ve personelin bilgilendirilmesi, çağrı merkezlerinden gelen bilgilerin görüntülenmesi gibi amaçlarla yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretim panolarımızda bilgisayardan gelen hedef, planlama, mesaj vb. gibi bilgilerin yanı sıra üretim alanından gelen analog ve/veya digital bilgiler, komutlar işlenebilmekte, görüntülenebilmektedir. Üretim panolarımız müşteri isteğine göre yapılabilmektedir.

Konumumuz

Tüm sorunlarınız için bizimle iletişime geçin.

Perpa Ticaret Merkezi A.Blok Kat.8 No:752 Şişli – İSTANBUL Telefon: 0212 222 0957-58 WhatsAAp: 0505 359 1264 Web: www.primedisplay.com

İşlerimizin Görüntüleri

image 1

image 1

image 1

image 1